Східниця – кращі лікувальні бази

Східниця - курорт в Прикарпатті

Східниця – сучасний бальнеологічний курорт з рідкісними та специфічними мінеральними водами, за допомогою яких щороку оздоровлюються тисячі вітчизняних та зарубіжних відпочиваючих, адже лікування у Східниці адекватне та ґрунтовне, а до довершення цього ціни Східниця не підвищує, а навпаки знижує.

Всі санаторії Східниці розміщуються в оригінальних будівлях. Лікування у Східниці – це здоров’я на багато років. Водночас ціни Східниця має доступні для різних верств населення.

Східниця – лікування та відпочинок

Санаторії Східниці – це кілька десятків лікувально-оздоровчих комплексів із солідною матеріально-технічною базою, що дозволяє проводити комплексне лікування у Східниці. Найбільш затребувані санаторії Східниці:

Східниця - курорт
  • Тустань – курортний готель, що має бювет, медичне відділення та СПА-центр. Для лікування використовується бальнео- та фізіотерапія, а також сучасні методики оздоровлення.
  • Київська Русь – діагностичний, лікувальний та оздоровчий комплекс із оснащеним складною імпортною апаратурою медичним центром, що дозволяє застосовувати для лікування новітні технології. Комплекс має офіційний сайт, ціни на якому правдиві та реальні
  • Респект – СПА-готель, що має, крім СПА-центру, лікувальний центр, що дає можливість відпускати унікальні процедури оздоровлення
  • Три сини та дочка 5* – СПА-готель із медичним центром Владо. Оснащений новітньою  діагностичною та лікувально-оздоровчою апаратурою
  • Три сини та дочка 4* – готельний комплекс із медичним центром. Для лікування використовують різні медичні програми.
  • Санта Марія – курортний комплекс, що широко застосовує для оздоровлення, крім мінеральних вод, фізіотерапевтичне лікування та бальнеопроцедури.
  • ДіАННА – лікувально-оздоровчий комплекс, у структурі якого чудова лікувальна база, що має бальнеологічну та фізіотерапевтичну спрямованість

Завдяки специфічній воді та великій кількості медичних курортних баз лікування у Східниці проводиться ґрунтовне. До цього слід додати, що санаторії Східниці мають європейський рівень обслуговування. При цьому Східниця позиціонує доступні ціни.

Мінеральні води Східниці

Курорт Східниця

Враховуючи мінералізацію, мінводи Східниці згруповані у три категорії:

  • Слабомінералізовані, з органічними сполуками у складі. Застосовуються при цукровому діабеті, захворюваннях печінки, підшлункової залози, шлунка, кишківника, 12-палої кишки, нирок, жовчевивідної системи.
  • Середньомінералізовані із вмістом заліза. Призначаються при захворюваннях печінки, шлунка, кишечника, а також при променевій хворобі та залізодефіцитній анемії;
  • Середньомінералізовані гідрокарбонатні та хлоридно-карбонатні. Застосовуються для лікування нирок сечовивідної та жовчовивідної системи, захворюваннях крові, а також після операції на нирках.

Завдяки неповторному складу мінеральних вод лікування в Східниці приваблює відпочиваючих не лише в Україні, а й у зарубіжних країнах. Не останню роль відіграють і ціни, які встановлює Східниця виходячи з достатку людей.

Забронювати путівки до санаторіїв Східниці можна у професіоналів із 30-річним обслуговуванням на курортах Західної України. Під ваш запит запропонують варіанти відпочинку в санаторіях будь-якого курорту Моршин, Східниця, Трускавець, Закарпаття. Тут можна не тільки купити путівки, а й замовити трансфер на місце відпочинку. По телефону +38 050 1999522 – Вам нададуть консультаційні послуги та іншу допомогу.

Східниця – курорт – чекає Вас на відпочинок та лікування.