Лікування в Трускавці

Лікування в Трускавці

Лікування та відпочинок в Трускавці популярний та відомий давно. Зробити ковток відомої «Нафтусі» – завдання кожного, хто приїздить на бальнеологічний курорт Трускавець. Адже тутешні мінеральні джерела унікальні, на планеті немає схожих, та головне – вони володіють надзвичайними лікувальними властивостями. Хто планує оздоровлення у Трускавці, має бути готовим до щоденного вживання мінеральних вод і бальнеологічних процедур.

Що лікують у Трускавці?

На лікування приймають з різними захворюваннями: гінекологічного, урологічного характеру; дихальних шляхів; нервової, скелетно-м’язової, ендокринної, серцево-судинної системи. Та основними напрямами є:

  1. Хвороби нирок, сечовидільної системи – аномалії нирок, період післяопераційного відновлення, простатит, цистит, хронічний пієлонефрит, інше.
  2. Захворювання травневого тракту – панкреатит, хронічний гастрит, холецистит, жовчнокам’яна хвороба, гепатит, коліт, т.д..

Методи лікування у всіх закладах схожі, тому є можливість обирати місце розміщення відштовхуючись від побажань та бюджету.

Головні протипоказання для лікування на курорті

Відмовитись від поїздки в Трускавець варто людям:

Кращі лікувальні бази Трускавця

Ефективністю в лікуванні славляться старі санаторії Трускавця та нові реабілітаційно-діагностичні комплекси: «Шахтар», «Молдова», «Карпати», «Кришталевий палац», «Ріксос». Саме їх обирають для лікування у Трускавці серйозних захворювань, що потребують постійного спостереження. Їх медичні бази мають найкраще обладнання, а досвідчені спеціалісти застосовують новітні методики оздоровлення.

Проте кого не влаштовують умови/вартість проживання – для вас відкриті готелі в Трускавці. Ви платите виключно за необхідні послуги, а лікування можете проводити в будь-якому центрі.

Кому варто обирати путівки у Трускавець?

На курорт двері відчинені всім, хто не має протипоказань, зокрема, людям з захворюваннями нирок, ШКТ, цукровим діабетом, надмірною вагою, слабким імунітетом, сечокам’яними хворобами, т. д.

Підбирайте путівки в Трускавець сьогодні – оздоровлюйтесь вже завтра! Кращі пропозиції та найнижча ціна! Забронювати путівку на лікування та відпочинок в Трускавці швидко в загальному відділі бронювання санаторії та готелів +3805054313349.