Готелі Трускавця

Відпочинок у міні-готелях Трускавця

Готелі Трускавця пропонують комфортний сімейний відпочинок.  Якщо для одних важливо мати під боком безліч розваг, то для інших – почуватися затишно, як вдома. Розвинену інфраструктуру, зазвичай, мають готелі, широкими лікувальними можливостями відзначаються санаторії, а за комфорт та спокій відповідають маленькі готелі Трускавця. В даній статті ми розкажемо: якими перевагами володіють невеликі готелі, для кого вони є найкращим варіантом та що пропонують гостям.

Які послуги надають маленькі готелі?

Міні-готелі різняться за розміром і переліком послуг. Деякі пропонують виключно проживання, інші мають кафе/кухню для приготування, а хтось ще й володіє косметологічними кабінетами, процедурними, надаючи базові послуги оздоровлення та омолодження. Наприклад, в курортному готелі «Гермес» доступні базові лікувальні процедури: мінеральні ванни, грязьові аплікації, інгаляція, ін..

Додатково можуть пропонуватися екскурсії, трансфер, походи, спортивні розваги.

В чому переваги міні-готелей?

Маленькі готелі розраховані максимум на 15 номерів, тут немає черг та скупчень людей, що наразі дуже важливо. Оскільки приміщення невеликої площі, прибирання та дезінфекції проводяться ретельно, а за чистотою уважно пильнують. Окрім цього, міні-готелі Трускавця мають інші переваги:

  • Право на вибір. Вони дають можливість обрати необхідний пакет, не доплачуючи за непотрібні послуги. Наприклад, санаторії без лікування путівки продають дуже рідко. У вартість проживання у готелі, зазвичай, входить сніданок, автоматично підвищуючи ціну. А невеликі готелі  надають лише проживання, а решта – за бажанням гостя.
  • Дружня атмосфера. Оскільки гостей небагато, то персонал знає кожного, і намагається бути корисним. Будь-які питання вирішуються максимально швидко.
  • Приємна ціна. Вартість путівок не завищена, вони доступні для всіх.

Кому краще зупинитися в невеликому готелі?

Готелі Трускавця підходять для: сімей з дітьми; людям, що цінують затишок та комфорт; туристам, що полюбляють активний відпочинок. Часто трапляються ситуації, коли необхідне лікування/реабілітація в певному медичному центрі, а умови проживання не влаштовують – тоді на допомогу також приходять міні-готелі.

Переглянути міні-готелі Трускавця та забронювати необхідні дати ви можете онлайн на нашому сайті.