Санаторії Закарпаття

Санаторії Закарпаття

Санаторії Закарпаття – це найкращий вибір для гарного оздоровлення і відпочинку. Хто хоч раз побував в цьому регіоні – повертається знову. Бо санаторії розташовані серед неймовірної природи, володіють потужною лікувальною базою та дивують розвиненою інфраструктурою. Деякі з них навіть важко назвати санаторіями, бо мають настільки високий рівень сервісу, ексклюзивний інтер’єр, що більше схожі на сучасні готелі. На сайті компанії EVSEY розміщено повну інформацію стосовно кожного санаторію, ціни на путівки.

Особливості санаторіїв Закарпаття

Оздоровлення в лікувальних закладах Закарпаття дещо відрізняється від звичайних санаторіїв:

  • По-перше, основним лікувальним фактором є мінеральні та термальні джерела. А на їх основі в оздоровницях розроблені лікувальні методики багатьох захворювань. Мінеральна вода призначена для внутрішнього та зовнішнього застосування. Популярні мінеральні ванни, зрощення, інгаляції, душі. Термальні води використовують для купання. Вживаються мінводи 2-3 р/день тільки після призначення лікаря.
  • По-друге, саме перебування йде на користь. Край має сприятливий клімат і чисте гірське повітря, бо розташований серед Карпатських гір. Вдихнути грудьми на повну – перше, що має зробити турист, коли приїздить в санаторій.
  • По-третє, лікування + відпочинок. Вам не доведеться сидіти в номері, бо навколо безліч варіантів для дозвілля. Закарпаття багате на культурну та історичну спадщину, різноманітні розваги. Чого варта тільки гуцульська кухня та гостинність! Будьте певні, часу вистачить на все, бо всі процедури призначаються до обіду, а друга половина дня вільна.

Звичайно, кожен санаторій Закарпаття має свої особливості, та гідний відпочинок з якісним лікування гарантовано, в який би з них не купили путівку.

Який санаторій обрати?

Коли стоїть вибір, куди бронювати путівку на лікування, варто обирати санаторії Закарпаття. Та який саме? Ми рекомендуємо, окрім профілю лікування, звертати увагу на інфраструктуру та умови проживання. Наприклад:

  • Санаторії «Сонячне Закарпаття» та «Шаян» пропонують бюджетні путівки. Проте лікування завжди на високому рівні – у вартість путівки входить багато процедур, а місце розташування казкове.
  • «Боржава», «Теплиця» використовують для оздоровлення термальні джерела, тому їх краще обирати для людей із захворюваннями шкіри, опорно-рухового апарату. В цих санаторіях великий перелік процедур для лікування основних та супутніх захворювань
  • Санаторій «Карпати» сподобається поціновувачам історичних пам’яток, бо лікувальне відділення розміщено в справжньому замку. Окрім цього, є спеціальне відділення для жінок з тяжким перебігом вагітності.
  • «Кришталеве Джерело», «Сузір’я» краще обирати людям, для яких важливий комфорт та розвинена інфраструктура. Ціни путівок дещо дорожчі,, проте є СПА, велика територія, комфортабельні номери і особливий гостинний клімат.

Бронювання можливе на будь-яку дату, бо санаторії працюють цілий рік. Повні фахові консультації і бронювання путівок в санаторії Закарпаття, отримайте за номером і в месенджерах: +38 (050) 19-99-522