ГАРАТІЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ – КУРОРТИ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2023

Агенція «Євсей-Гермес» – підприємство, що надає послуги з підбору, бронювання та купівлі турів в мальовничих курортах західної України. Понад 29 років компанія є лідером у цій сфері. За цей час команді професійних менеджерів вдалося ощасливити близько 80 тисяч клієнтів, що свідчить про високу якість послуг та довіру покупців.

Після того, як менеджери, враховуючи всі ваші запити та побажання, підберуть тур, необхідно зробити аванс для бронювання туру. Після отримання рахунку, який є гарантією бронювання туру, необхідно повністю або частково сплатити вартість путівки в будь-якому українському комерційному банку.

Після надходження коштів на банківський рахунок компанії клієнти отримують бланк путівки, який є ще однією гарантією та підтвердженням бронювання та оплати туру. Цей бланк необхідно пред’явити під час заселення в готель/санаторій.

Варто враховувати той факт, що при несвоєчасній відмові від бронювання  та у разі незаїзду відпочиваючого можливі штрафні санкції. Розмір яких може коливатися від вартості добового проживання до 30% загальної вартості путівки. В кожному випадку, уточнюйте у менеджера при бронюванні путівок.

«Evsey Travel Group» – ваша гарантія на чудовий відпочинок в Україні!