Санаторії Трускавця

На оздоровлення до Трускавця: що лікують в санаторіях?

Санаторії Трускавця вже не один рік є найпопулярнішим місцем для оздоровлення та лікування в нашій країні. По-перше, туристів приваблюють демократичні ціни на путівки. По-друге, є різні варіанти проживання та безліч цікавих місць для відпочинку. По-третє, наявний широкий перелік захворювань, що лікують в санаторіях.

Та якщо ви зібралися на оздоровлення до Трускавця, ви повинні знати що, як та де лікують. Саме це ми розглянемо далі.

З якими хворобами приймають санаторії Трускавця?

Всім відома королева мінеральних вод «Нафтуся» та її цінні властивості, які й визначили основний профіль лікування курорту – захворювання нирок та сечовивідної системи. Проте, окрім «Нафтусі» Трускавець багатий і на інші мінеральні джерела, які дозволяють лікувати:

  • захворювання шлунково-кишкового тракту;
  • проблеми гінекологічного та урологічного характеру;
  • розлади нервової системи;
  • гормональні збої;
  • порушення опорно-рухового апарату;
  • сердечно-судинні хвороби та ін

В санаторіях/готелях також проводяться програми детоксикації, схуднення, реабілітації після перенесеного COVID-19.

Деякі санаторії Трускавця спеціалізується виключно на профільному лікуванні певних захворювань, проте більшість має великі медичні центри зі спеціалістами різних напрямків. Наприклад, санаторій «Шахтар», один з найпопулярніших у Трускавці, приймає на оздоровлення пацієнтів з різними діагнозами. Він має велику лікувально-діагностичну базу з сучасним обладнанням та кваліфікованими працівниками.

Відпочивальники люблять санаторій «Шахтар», Трускавець, за невисокі ціни на путівки, проте комфортні умови проживання, розвинену інфраструктуру та якісне обслуговування.

Як дізнатися що саме лікують в санаторіях?

Повний перелік показань та протипоказань до лікування в Трускавці ви можете знайти на сайті «EVSEY». Інформацію щодо конкретних закладів розміщено в їх описах разом з цінами на путівки, умовами проживання, переліком послуг, що входить у вартість.

Якщо ви не знаєте, який санаторій краще обрати для оздоровлення – звертайтеся до нас! Ми підберемо кращий для Вас кращі санаторії Трускавця!