Лікування в Східниці

Лікування в Східниці

Лікування в Східниці популярне та результативне завдяки мінеральним джералам, що витікають прямо з надр землі.

Східниця як бальнеологічний курорт відкрилася не так давно, як відомі далеко за межами нашої країни Трускавець і Моршин. Та її перспективи далекоглядні. Щороку на лікування і відпочинок в санаторії та курортні готелі приїздять тисячі туристів. Кількість оздоровниць та путівок стрімко зростає. Цьому є пояснення:

Великим плюсом є також невисока вартість путівок. В порівнянні з бальнеокурортами Європи, оздоровлення в Східниці обійдеться на 30-50% дешевше. Тому купуйте путівки в курортні готелі Східниціі та оздоровлюйтеся в Україні.

Основа лікування в Східниці

Лікування  в санаторіях на бальнеологічному курорті Східниця починається відразу. Східниця оточена горами, вкритими густими буковими лісами, тому має сприятливий клімат для лікування захворювань дихальних шляхів. З першим подихом відчувається покрашення стану організму.

Правда, основним лікувальним фактором є мінеральні води. На курорті б’ють джерела декількох типів:

Найвідоміша, Східницька Нафтуся, має не менш сильними властивості, порівняно з  Трускавецькою. Має дещо інший склад.

Мінводи приймають внутрішньо та використовують для зовнішнього застосування. Вода якого джерела буде найкращою для вас, та які процедури приймати вирішує лікар після огляду. Займатися самолікування не рекомендується.

Путівки краще обирати на термін від 12 днів. Ефективна та пролонгована дія можлива тільки після курсу тривалого комплексного оздоровлення.

Кому варто обирати Східницю?

Путівки на лікування в Східницю підходять при наявних захворюваннях органів травлення, нирок, дихальних шляхів, ендокринної системи, опорно-рухового апарату, так і для загального оздоровлення. Не забувайте, попередити хворобу легше ніж лікувати її в розпалі.

Не приймають на лікування санаторії та готелі гостей із загальними протипоказаннями до санаторно-курортного лікування.

Пропонуємо детальніше ознайомитися з пропозиціями щодо проживання та лікування в Східниці в розділах сайту EVSEY та за телефоном +380503152863