СПА комплекси Східниці

СПА комплекси курорту Східниця

СПА комплекси Східниці постійно розбудовуються, відкриваються все нові і нові. Багата на цілющі джерела природа є візитівкою курорту. Люди приїздять підлікуватися та відпочити.

Та який повноцінний релакс без СПА? В Східниці переважна кількість готелів мають комфортні умови проживання, високий рівнень сервісу та чудові СПА-комплекси.

Після екскурсій та лікувальних процедур провести вечір в SPA – справжнє задоволення. СПА-комплекси різняться між собою. Деякі дивують широким переліком послуг і цікавими пропозиціями, а деякі мають найнеобхідніше – басейн та сауну.

Найбільші СПА комплекси

Щоб сповна насолодитися косметологічними та релакс-процедурами, рекомендуємо купувати путівки в кращі готелі Східниці, що мають високий рейтинг та багато позитивних відгуків  гостей:

  • «Три сини та донька» 4*, 5* – готельні комплекси володіють найбільшими на курорті SPA. Басейни звичайні та зі штучними хвилями, різноманітні сауни, бані, душі, джакузі, косметологічні процедури, масажі. Проводяться заняття з аквааеробіки.
  • «ТуСтань» – пропонує відпочиваючим басейн з підігрівом та штучною хвилею, 3 різноманітних сауни, послуги косметолога. Влітку є простора аквазона.
  • «Респект» – славиться римською та фінською банею, має 10-метровий басейн, де за додаткову плату можна усамітнитись в вечірній час.
  • «Київська Русь» – має два басейни, сауну. Та родзинкою є різноманітність косметологічних процедур. Пропонуються SPA-тури для для вагітних та сімей.
  • «ДіАнна» – бані, сауни, басейн доповнять лікування та активний відпочинок. Можна обрати індивідуальну СПА-програму.

Саме в цих готелях ви зможете сповна насолодитися СПА-відпочинком, покращити зовнішній та внутрішній стан, отримати позитивний заряд.

Невеликі SPA

Поплавати в басейні та відвідати косметолога пропонують також готелі «Санта Марія», «Цитадель». Вони не мають великих СПА-комплексів, проте обладнані гарними аквазонами. В готелі «Цитадель» варто спробувати сауну з аромамаслами, а в «Санта Марії» – фінську баню.

Бутик-готель «Поезія мандрів» басейну не має, проте пропонує широкий вибір косметологічних послуг.

Які комплекси Східниці обирати – рішення за вами. Найвигідніші пропозиції знайдете на нашому сайті, а рекомендації і повну інформацію про СПА-комплекси Східниці отримайте при індивідуальній консультації: +38 0505 431 33 49!