Готелі Східниці

Кращі готелі Східниці

Готелі Східниці здатні подарувати незабутній відпочинок навіть найвибагливішому туристу. Саме тут знаходяться одні з найкращих готелів України. Комфортні, з сучасним ремонтом та європейським обслуговуванням. Тож коли час обирати путівку в Східницю, очі просто розбігаються. Та все ж є на курорті готелі, що по відгуках гостей мають першість в переліку кращих готелів Східниці. Ось їх короткий огляд, щоб ви легко та без вагань обрали в який готель чи комплекс курорту бронювати путівку.

Які готелі найкращі в Східниці?

Знайти економ-варіант для відпочинку в Східниці майже неможливо. Проте ціни зовсім «не кусаються». Наприклад, лікування в Трускавці в хорошому санаторії по вартості прирівнюється до ВІП-відпочинку в Східниці. Все тому, що курорт досить молодий, лише набирає популярності. Найкращі готелі не завищують ціни, відпочинок доступний майже кожному. Тому швидше обирайте путівки та вирушайте в незабутню відпустку!

«ТуСтань»

Готельно-оздоровчий комплекс «ТуСтань» є справжньою фортецею для тих, хто вирішив відпочити тілом та душею. Ніяких хвилювань та зайвих поїздок (хіба що на екскурсію до заповіднику). Готель забезпечує усім необхідним своїх гостей. Комфортабельні номери з регулюючою системою обігріву та кондиціонування, медичний центр з висококласними спеціалістами та унікальними методиками оздоровлення, декілька басейнів, гарний СПА-комплекс, ресторан, бар, лобі-зона, обладнана зона відпочинку на подвір’ї – хіба ще щось треба?!

«Київська Русь»

Готель «Київська Русь» дивує елегантним інтер’єром та гостинністю. Його родзинкою є ресторан, оформлений в стилі часів Київської Русі. В меню більшість українських страв зі складною рецептурою, а європейські готуються за технологією «су-від». Готель чудово підходить для сімейного відпочинку, адже для дітей є розваги у відкритому «Дитячому клубі».

«Респект»

СПА-готель «Респект» дарує розмірений відпочинок подалі від міського галасу. На 7 500 м2 всього 27 розкішних номерів. Тут все створено для комфорту гостей, навіть дозволено проживання з домашніми улюбленцями. Для пар є спеціальні пропозиції оренди басейну в нічний час зі створенням романтичної атмосфери. «Респект» орієнтований на людей, що цінують ВІП-відпочинок та спокій.

«Три сина та донька»

Відомий Східницький Готельний комплекс «Три сина та донька» 4*, 5* забезпечує відпочинок «аll inclusive» як на кращих європейських та турецьких курортах. Затишні номери, збалансоване харчування, розвинена інфраструктура, якісне лікування – кожен лишиться задоволеним. Готелі розташовані на відстані, та між ними курсують електоромобілі. Відпочинок в «Трьох синах» не дешевий, проте вартий заявлених цін.

Приглянувся один з кращих готелів Східниці? Не роздумуйте, бронюйте путівки на сайті EVSEY. Тут завжди правдиві реальні ціни в готелі Східниці.