Відпочинок та лікування на курортах Західної України 2023

Лікування на курортах Західної України у санаторіях Трускавця, Моршина, Східниці, Закарпаття – відмінна можливість корисно та якісно провести час в Україні. Не секрет, що вже тривалий час Західна Україна славиться, тим, що є одним із найбільш затребуваних та оздоровчих центрів. А готелі, санаторії та курортні комплекси дають фору закордонним оздоровницям рівнем та якістю обслуговування.

Головною особливістю курорту є той факт, що лікування гострих та хронічних захворювань можна поєднати із загальним оздоровленням, профілактикою, спокійним релакс-відпочинком, спа-відпочинком, відвідати цікаві екскурсійні маршрути.

Найчастіше до Трускавця, Моршина, Східниці, Закарпаття приїжджають люди для лікування:

– нирок та сечовивідних шляхів;

– захворювань шлунково-кишкового тракту;

– опорно-рухової системи;

– шкірних захворювань;

– органів дихальної системи та ін.

Варто розуміти, що стандартне семиденне перебування у лікарнях Трускавця може не принести бажаного результату, тому що недостатньо часу для закріплення лікувального ефекту. Мінімальним прийнятним терміном лікування є перебування з необхідним курсом лікування – 14 днів. Найбільш оптимальним терміном, який точно дасть результат для здоров’я, є 21 день. Тому варто враховувати цей факт, якщо у пріоритеті стоїть лікування, відновлення організму.

Більшість готелів мають власні медичні центри, необхідне обладнання для діагностики та лікування, активно застосовують міжнародні протоколи, інноваційні методики лікування. Відповідно в оздоровницях працює висококваліфікований медичний персонал. Багато готелів роблять акцент на спеціально розробленій системі харчування, які є однією із запоруок здоров’я людини. Тому кожен турист знайде санаторій чи курортний готель особисто під свої потреби.

Лікування на курортах Західної України

Лікування у Трускавці високо цінують не лише громадяни України, а й гості із близького зарубіжжя.

Особливою перевагою курорту, яким наділила природа, є джерела мінеральної води з лікувальними властивостями. Призначений лікарем прийом мінеральних вод позитивно вплине на здоров’я. На території деяких готелів розміщені бювети.

Найвідоміші та найпопулярніші санаторії та готелі Трускавця

Найбільш популярними серед відпочиваючих у сегменті ціна-якість є санаторії: «Карпати», «Молдова», «Кришталевий палац», «Шахтар», курортні готелі «Світязь» та «Гермес». Їх поєднує наявність комфортних номерних фондів, медичних центрів, доглянутих територій та широких інфраструктур.

У бюджетному ціновому сегменті до найбільш затребуваних санаторіїв відносять: «Кристал», «Алмаз», «Перлина Прикарпаття», «Військовий». Це старожили курорту, які за період своєї діяльності, надали величезну кількість профспілкових та пільгових путівок.

Міротель Трускавець

До готелів VIP класу в Трускавці можна віднести “Mirotel Resort & Spa“, “Ріксос-Прикарпаття”, “Шалє Грааль”. Ці готелі пропонують високий сервіс, який відповідає світовим стандартам. Комфортні номери, продуманий дизайн, інфраструктура, якісне обслуговування, сучасна медична база, зроблять ваш відпочинок незабутнім та максимально корисним. Якщо ви загубилися при виборі курортного готелю чи санаторію, зверніться за допомогою до фахівців агентства “Evsey”. Просто сформулюйте та передайте свої побажання.

У відповідь отримаєте кваліфіковану допомогу, зможете купити путівку без накруток та переплат.

З питань організації відпочинку та лікування на курортах Західної України телефонуйте +380501999522.