Лікування ДЦП в Трускавці

 Реабілітація та лікування ДЦП в Трускавці

Лікування ДЦП в Трускавці – про реабілітаційну клініку В.Казявкіна відомо далеко за межами України.

Розберемось, що ж таке ДЦП. Він являє собою сукупність різних порушень нервової та м’язової систем у дітей. Хвороба виявляється в тому, що головний мозок не може повністю або частково контролювати роботу м’язів, що впливає на рух, поставу та підтримання рівноваги людини.

Статистика показує, що на 1 тис. новонароджених дана хвороба зустрічається у 2-3 малюків. У випадку народження недоношеної дитинки вірогідність ДЦП зростає від 40 чол. до 100 чол. на 1 тис. дітей.

Проявляється ДЦП по-різному. В багатьох випадках його діагностують ще в перші дні життя дитини, особливо важкі форми. А іноді, щоб встановити причини проблем у малят, потрібно кілька років. ДЦП – це завжди проблема з рухом, крім того, часто додаються порушення мови, глухота, судоми, поганий зір, відсталість розумового розвитку.

ДЦП не розвивається, але без постійного лікування стан дитини з часом погіршується, збільшується «жорсткість» м’язів. Розвиток сучасної медицини, увага батьків до поведінки своєї малечі, вірний діагноз і вчасне звернення до фахівців за кваліфікованою допомогою – ось що вирішує долю хворої на ДЦП дитини.

Яке лікування можливе при ДЦП?

Часто висновок лікарів «ДЦП» шокує батьків, але не можна опускати руки. Це захворювання хоч і невиліковне, але можливе покращення настільки, що багато дітей можуть самі себе обслуговувати або потребують менше уваги дорослих, починають жити в соціумі, навчатись і навіть працювати.

У нас на Україні є багато медичних центрів для лікування хворих з ДЦП.

Консервативна й альтернативна медицина пропонує безліч методів лікування хвороби. Багато вчених медиків працювали над пошуком шляхів її лікування. Одним із таких легендарних лікарів є В. Козявкін, який розробив свою власну методику лікування ДЦП.

Спочатку його метод не сприймався офіційною медициною. Але він виявився настільки ефективним, що з 1993 році почав застосовуватись в Україні. З того часу більше ніж 70 тис. дорослих і дітей (з них близько 17 тис. – пацієнти з різних країн світу) отримали кваліфіковану допомогу і змогли набагато покращити якість свого життя.

Слава про унікальне лікування по методу Козявкіна швидко поширилось за межі нашої країни й була підкріплена великою кількістю позитивних змін у пацієнтів. Тому уже у 1997 професор Ніетард в енциклопедії про дитячу ортопедію включив метод нашого земляка В. Козявкіна до 4-ох найбільш ефективних методів консервативного лікування та реабілітації хворих з ДЦП.

Де і як лікують ДЦП в Україні?

На Західній Україні багатющі рекреаційні ресурси, серед яких родовища мінеральних вод з неповторним хімічним та органічним складом, аналогів яких немає у світі або є одиниці. Цим здавна користувалися для лікування хребта, суглобів і нервових порушень. Зрозуміло, чому для свого МЦ «Міжнародної реабілітаційної клініки» Козявкін обрав саме мінеральний курорт Трускавець.

Як основу свого методу В. Козявків використав біомеханічну корекцію хребта. Багато років займався він з хворими з ураженнями мозку та неврологічними проблемами, застосовуючи мануальну терапію. На своєму досвіді лікар довів, що постійно виконуючи деякі вправи для стимуляції хребта, можливо нормалізувати тонус м’язів.

Метод професора В. І. Козявкіна, інакше СІНР (система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації), допомагає хворим з:

 • ДЦП;
 • травмами хребта;
 • вродженими чи набутими вадами, ушкодженнями головного мозку;
 • наслідками перенесеного інсульту, інфаркту мозку чи запалення мозку;
 • аутичними розладами у дітей та синдромом гіперактивності;
 • остеохондрозом і сколіозом;
 • головними болями, мігренями та ін.

Протипоказами для лікування є вроджені аномалії ОРА, пухлини, інфекційні хвороби, епілепсія, гідроцефалія, сколіоз у важких формах, загострення будь-яких хвороб та ін.

Козявкін використав у методиці реабілітації полімодальний шлях: застосовував різноманітні методи впливу на хворого. Головною складовою методу є біохімічна корекція хребта, а також спеціальний масаж, активаційна гімнастика, рефлексотерапія, мобілізація великих суглобів, апітерапія.

При наявності супутніх порушень у маленьких пацієнтів з ДЦП також використовують для відновлення:

 • рух на біговій доріжці;
 • комп’ютерні ігри;
 • світло- і вібротерапію;
 • механотерапію;
 • спецкостюм «Спіраль».

Чому варто обрати Міжнародну клініку Козявкіна в Трускавці?

30 років життя В. Козявкін самовіддано працював, щоб зробити життя дітей хворих на ДЦП кращим, дати їм шанс на майбутнє – можливість рухатись, адаптуватись у суспільстві, жити більш повноцінним життям і досягати чогось. Тому він зібрав навколо себе таку ж команду фахівців, які з кожним пацієнтом працюють індивідуально.

У клініці, оснащеній за останнім словом техніки, проводяться дослідження нервових та фізіологічних процесів в мозку, аналіз рухової активності кісток, вплив на роботу систем органів. Тут великі просторі зали для занять на спеціальних тренажерах та процедурні кабінети. В МЦ є можливість комфортного проживання хворих дітей разом з батьками на повному пансіоні.

Звичайно, ціна такого лікування висока, але для іноземних пацієнтів вона більша разів у три. Тут і персонал, і сама атмосфера позитивно впливає на пацієнтів. У них перед очима завжди є результат роботи інших хворих і це спонукає їх ще більше старатися займатися.

Для родин, що мають більш обмежені фінансові можливості є бюджетні варіанти проживання:

 • в готелі «Еліта», розташованому поряд з клінікою, можна бронювати дешеві номери для сімей з хворими на ДЦП. Готель пристосований для перебування людей з обмеженими можливостями, є ліфти, широкі коридори, кімната відпочинку, можна харчуватися у їдальні («шведський стіл»). Є спільна кухня, де охочі готують собі самостійно;
 • гості, що звикли до більш комфортних умов, можуть бронювати будь-який з санаторіїв та готелів Трускавця. Наприклад, готель «Гермес» надає більш зручні, але не надто дорогі номери. Харчування по замовленому меню. «Гермес» – затишний готель з чуйним персоналом, тут завжди допоможуть хворим і їх близьким розв’язати поточні питання.

Як потрапити на лікування ДЦП в МЦ Козявкіна в Трускавці?

В клініку прагне потрапити на реабілітацію дуже багато пацієнтів. Тому до записів на лікування тут підійшли дуже скрупульозно:

 • на сайті центру є контакти, куди потрібно відправити історію хвороби;
 • за 5 днів дані про хворого лікарі повинні розглянути й дати відповідь, чи зможуть та як саме допомогти пацієнту. Це дуже зручно – не треба їхати далеко, немає ніяких черг до лікаря;
 • якщо лікування можливе, призначається дата початку згідно з чергою й потрібний лікувальний курс (не менше 10 днів);
 • курс реабілітації оплачується наперед повністю.

Міжнародний центр приймає одночасно лише стільки хворих, скільком зможуть повноцінно допомогти наявні лікарі.

Якщо ви потребуєте консультації чи допомоги бронювати номери в санаторії Трускавця, звертайтеся за телефоном +380504313349. Сайт «EVSEY» завжди до ваших послуг, менеджери вислухають і дадуть слушну пораду.

В Міжнародній клініці В.Казявкіна дітям з ДЦП і дорослим з подібними захворюваннями безперечно допоможуть. Важливо розуміти, що від роботи лікаря результат залежить лише частково. Пацієнт повинен прагнути працювати над своєю реабілітацією, вчасно і старанно виконувати всі призначення, а вдома самостійно чи з допомогою родини займатись лікувальною гімнастикою, призначеною для кожного індивідуально. Тільки спільна робота лікарів, хворого та підтримка його близьких зможе створити диво. Для відновлення організму та лікування ДЦП в Трускавці обов’язково отримайте попередню консультацію за телефоном +380504313349