Санаторії Трускавця – ціни на лікування та відпочинок?

Трускавець санаторії

Санаторії Трускавця – ціни на лікування і відпочинок дуже сильно відрізняються умовами проживання, харчуванням, інфраструктурою санаторія. Хтось їде до Трускавця, щоб відпочити, хтось – насолодитися природою, а для когось це потреба, щоб підтримувати своє здоров’я. Але незважаючи на цілі візитів, на курорті Трускавець кожен реалізує свої плани та залишиться задоволеним!

Курорт різноманітний не тільки природою, мінеральними водами та пам’ятками, а також умовами проживання та цінами на путівки в санаторії Трускавця. Тому ми підготували для вас стислий огляд цін на проживання в залежності від цілей приїзду.

Санаторії Трускавця – найбюджетніший варіант проживання

Санаторії Трускавця - бювет

 Хтось зібрався в Трускавець подивитися пам’ятки, насолодитися природою, пройтися всіма терренкурами і, звичайно ж, попити мінеральних вод – є можливість зупинитися на квартирі. Ліжко-місце з господарями найдешевший варіант у цьому випадку. Ціна стартує від 200 грн, залежить від умов та віддаленості від центру. Звичайно, такий варіант підійде у крайньому випадку, коли немає можливості купити путівку до санаторію.

Лікування та оздоровлення за середньою ціною

Усім, хто потребує лікування, або бажає поєднати відпочинок з оздоровленням, рекомендуємо зупинятися в санаторії Трускавця.

  • По-перше, при санаторіях завжди є медичні центри, в яких можна отримати консультації від фахівців, пройти обстеження та курс необхідних процедур.
  • По-друге, більшість має власні бювети, що дуже зручно.
  • По-третє, ціна путівок у санаторії доступна майже всім.

Вартість путівок у санаторії Трускавця стартує від 600 грн/день у пакетах «Все включено». Відповідно, ціна путівок Трускавець змінюється в залежності від умов проживання та інфраструктури санаторію.

Відпочинок та лікування в Трускавці з комфортом

Для тих, хто любить комфортні умови проживання або приїхав із робочим візитом – пропонуємо обирати готелі. У Трускавці багато прекрасних сучасних готелів. Наприклад, Гермес – затишний невеликий готель у тихому місці пропонує кілька пакетів на вибір із харчуванням та лікуванням. Цікавими для перебування будуть Грін Парк, Алькор, Нафтуся.

Вартість проживання тут стартує від 600 грн на добу. Ціни на путівки «Все включено» з лікуванням будуть трохи вищими.

Шикарний відпочинок в Трускавці

Санаторії Трускавця

Готелі з розвиненою інфраструктурою підійдуть тим, хто хоче не тільки підлікуватися, а й відпочити по максимуму або провести СПА-вихідні. Часто путівки в такі готелі бронюють ті, хто шукає альтернативу морю, адже в них є різні басейни, спеціально облаштовані зони відпочинку, що в поєднанні з чистим повітрям і прекрасною природою дарує повний релакс.

Ціни путівок «Все включено» у великі комплекси Трускавця від 2 500 грн/день з особи.

Коли ціни на путівки в санаторії та готелі Трускавця дешевші?

Путівки до Трускавця, як і на всі курорти України, змінюють ціну залежно від сезону. Якщо влітку та на новорічні свята вони максимальні, то навесні та восени – мінімальні. Це дуже зручно для людей, яким необхідно двічі на рік, під час сезонних загострень, проходити курс лікування мінеральними водами.

 На сайті ви можете переглянути офіційні ціни в санаторії Трускавця та інших курортів України і  забронювати їх онлайн або по телефону +38050 1999522 швидко та надійно.