Курорти Західної України – місця сили українського народу

Трускавець

Курорти Західної України – Трускавець, Моршин, Східниця, як і весь регіон, перетворилися на притулок для сотень тисяч людей. Залишивши зруйновані міста та села більшість жителів Східної України досі проживають у Закарпатті та Карпатах.

Практично всі санаторії та готельні комплекси 3 місяці приймали біженців на поселення без лікування та додаткових послуг.

Курорти Західної України в перші місяці війни.

На курортах Західної України ситуація була і залишається трохи спокійнішою. А природа дає сили зібратися з думками та прийняти виважене рішення.

Персонал санаторно-курортних закладів робив усе, щоб люди змогли заспокоїтись та відійти від пережитого. Розмістивши вимушених туристів, було налагоджено харчування. Допомагала гуманітарна допомога, часткове державне фінансування, благодійні організації та волонтерство.

     У травні події на Сході України стали прогнозованішими, біженці стали роз’їжджатися хтось закордон, хтось повертатись додому. Водночас відновилася потреба санаторно-курортного лікування по путівках та на реабілітацію.

З 1 травня частину санаторіїв розпочали відкривати медичні бази.

Курорти Прикарпаття та Закарпаття переходять у штатний режим роботи.

Для людей з хронічними захворюваннями нирок, печінки, ШКТ, діабету та ін. інформація щодо роботи санаторіїв та оздоровчих баз дуже важлива. Часто від профілактичного прийому мінеральних вод Нафтусі, Моршинської, Поляни безпосередньо залежить подальше здоров’я та життєдіяльність людини.

Багатьом найважливішим показником є ​​психологічний стан. Адже навіть короткий – тиждень-два – курс оздоровлення або просто перебування на курорті Західної України може повернути спокій, сон, активність та працездатність.

Санаторії Трускавця – де можна оздоровитись?

Курорт трускавець

• СПА-комплекс «Миротель» – проживання, харчування, лікування

• Відомі санаторії «Карпати» та «Шахтар» з 01 травня відновили роботу медичних баз та почали продаж путівок.

• «Лісова пісня» працює у штатному режимі

• «Весна» – бюджетний відпочинок, лікування у Мед-паласі

• Курортний готель «Гермес» з 1 травня надаються послуги у повному обсязі

• З 1.06 почне працювати медична база ЛДК «Молдова»

• З 1 липня прийме на лікування за путівкою санаторій «Кришталевий Палац».

Курорт Моршин

Купити путівку до Моршина можна вже з 1 травня.

У звичайному режимі працюють:

• VIP-комплекс «Святий Шарбель» – чудовий відпочинок та оздоровлення в новому готелі Моршина,

• Хороший за рівнем проживання та лікування, доступний для українців санаторій «Моршинський» приймає за путівками

• Пансіонат «Одеса» – всі послуги з 1 травня

• Працює курортний готель «Богдан» з хорошими відгуками щодо якості та ціни.

З 01.06.2022 купити путівки до санаторіїв Моршинкурорта: «Черемош», «Дністер», «Лаванда», «Перлина Прикарпаття» пропонується за невисокими цінами.

Санаторії та готелі Східниці

Усі санаторії та курортні готелі Східниці відновили роботу. Лікування в готелях наближається до санаторного рівня. Мінеральні джерела та лікувальні напрямки підходять для лікування захворювань шлунку, кишківника, нирок, сечовивідних шляхів, опорно-рухового апарату.

Курорти Західної України – санаторії Закарпаття

Курорти Західної України

Санаторії Закарпаття та готельні комплекси надають безпечне проживання, відпочинок та лікування:

• «Боржава» – кліматобальнеологічний санаторій, один із найпопулярніших. Бювет із водою з 5 мінеральних джерел. Прекрасні умови, обслуговування, цікаве дозвілля, лікарня з термальною водою «Теплиця»

• VIP-готель «Свалява Сольва» працює з наданням усіх послуг

• санаторії «Квітка Полонини», «Карпатія» приймають на лікування та відпочинок

• «Кришталеве Джерело» – санаторій курорту Поляна пропонує лише курортний пакет. Медичний центр працює за фактом. Процедури відпускаються за бажанням, зі знижкою 20%.

                  Українці давно обирають відпочинок та курорти Західної України як можливість поєднати його з оздоровленням та лікуванням багатьох хвороб. Це заощаджує час та гроші. У зв’язку з тим, що більшість лікарень розмістили в себе людей зі зруйнованих міст зі східної України, рекомендуємо бронювати путівки за здалегідь. Вас проконсультують у загальному відділі бронювання +380504313349, нададуть інформацію щодо лікування по путівках та специфіки роботи санаторіїв, вдало та надійно забронюють місця.

Зціленню тіл і душ українців, які сьогодні потребують цього найбільш допомагають багатства природи та курорти Західної України.