Готелі Закарпаття

Готелі та СПА-комплекси Закарпаття

Готелі Закарпаття –це чудове місце для відпочинку тіла та душі. Все завдяки цілющим природним ресурсам, неймовірним ландшафтам, багатій культурній спадщині та широкому вибору місць для зупинки. На Закарпатті відкрито багато курортів різного направлення, тому доступні путівки на гірськолижні розваги, лікування, СПА-відпочинок.

Більшість туристів для проведення відпустки/лікування обирає готелі та СПА-комплекси Закарпаття та Західної України. Адже вони розраховані не лише на оздоровлення, а й для приємного дозвілля. Тому, здебільшого, мають обладнані зони відпочинку, СПА-центри з басейнами, дитячі і спортивні майданчики, ресторани, конференц-зали, екскурсійні бюро.

Які готелі та СПА-комплекси Закарпаття найкращі?

Серед різноманіття пропозицій від великих СПА-комплексів і маленьких готелів варто звернути увагу на декілька, що представлені на сайті турагенства EVSEY. Будьте впевнені, що відпочинок в готелях і СПА-комплексах Закарпаття надовго вкарбується в пам’ять теплими спогадами.

«Квеле Поляна»

Серед затишної долини посеред Карпат знаходиться бальнеологічний курорт Поляна, посеред якого побудований одно іменний затишний готель «Квеле Поляна». В наявності лише 39 номерів, тому комфорт та спокій гарантовано. Для гостей обладнано:

  • СПА-зону, для плавання в басейні, релаксу в бані; відвідання косметолога;
  • дитячий майданчик, спортивний комплекс, зони відпочинку;
  • для корпоративних гостей конференц-залу.

На території працює ресторан, декілька барів. До путівки в готель «Квеле Поляна» в Закарпатті входить проживання та сніданок. Це зручно, бо немає жодної прив’язки до місця перебування і гості можуть легко планувати відпочинок поза межами готелю.

«Карпатія»

Насправді «Карпатія» – це санаторій, та він ламає всі стереотипи цього поняття. Окрім якісного лікування з застосування інноваційного обладнання та за участі дипломованих спеціалістів, «Карпатія» володіє має розвинену інфраструктуру та пропонує висококомфортні номери для відпочинку.

На величезній закритій території облаштовано справжнє міні-містечко. Тут: стоянка, баня, відкритий басейн, озеро з рибою, спортивні майданчики, зона для дітей. Путівки доступні тільки з лікуванням. Без лікування та харчування гості не приймаються. Базові процедури можна доповнити косметологічними. В екскурсійному бюро пропонуються різноманітні тури.

«Свалява Сольва»

СПА-комплекс «Свалява Сольва» в с. Поляна, що на Закарпатті, дарує гостям незабутній відпочинок європейського рівня. Готель дивує ексклюзивним інтер’єром, великим переліком послуг і гостинністю.

На великій облаштованій території побудовано основний корпус та будиночки для туристів, що люблять усамітнення. Є великий СПА-комплекс та сучасна медична бвза.

Путівки в готель «Свалява Сольва» можна купити в різних пакетах – тільки проживання, проживання з лікуванням і 3-х разовим харчуванням.

На сайті EVSEY, загального відділу бронювання санаторіїв та готельних комплексів Закарпаття ви знайдете повну інформацію щодо кожного готелю. Розрахувати вартість путівки та забронювати номери в готелі Закарпаття пропонуємо при попередній безкоштовній консультації за телефоном: +380504313349.