Готелі Моршина

СПА-відпочинок у Моршині

Готелі Моршина – це велика альтернатива старим державним санаторіям. Один із найвідоміших бальнеологічних курортів України, Моршин, приймає щорічно тисячі гостей, що приїздять на лікування та відпочинок. Завдяки мінеральним водам, зокрема Моршинській, відпочиваючі оздоровлюються, лікуються від різних захворювань та просто відпочивають душею серед чарівної природи Прикарпаття. 

Хоча курорт невеликий та розрахований на бюджетне перебування у санаторіях, сьогодні можна купити путівки на СПА-відпочинок у Моршин. Час не стоїть на місці і Моршин також змінюється. На заміну стареньким санаторіям відкриваються нові комфортні готелі та пансіонати. Поки що відкрито два заклади з покращеними умовами перебування:

Ми впевнені, що через декілька років офіційний сайт відкриє для  бронювання путівки на СПА-відпочинок у Моршині в набагато більше готелів та санаторіїв. А зараз пропонуємо детальніше ознайомитися з пропозиціями, що діють сьогодні.

Пансіонат «Одеса»

Сучасний пансіонат розташований недалеко від центру курорту. Пропонує розміщення в 31 номері з різними умовами проживання, проте сучасним ремонтом у кожному з них. 

«Одеса» складається всього з однієї будови. Тут є все необхідне: їдальня, лікувальне відділення, номерний фонд, басейн. Саме завдяки наявності басейну путівки в «Одесу» так популярні. Адже кому не хочеться на відпочинку поплавати після прогулянки або відволіктися від лікувальних процедур?!

Тому всім, хто бажає не лише лікуватися, а й проводити активний відпочинок, пропонуємо бронювати путівки в «Одесу», Моршин.

Курортний комплекс «Святий Шарбель» найкращий  СПА-відпочинок у Моршині

В цьому ВІП-комплексі нудно не буде нікому: ні дітям, ні дорослим! Завдяки розвиненій інфраструктурі кожен відпочиваючий знайде чим зайнятися, навіть якщо купує путівку на місяць. 

Для розміщення пропонуються комфортабельні номери з сучасним дизайнерським ремонтом, новими меблями та сантехнікою. «Святий Шарбель» має власний медичний центр, де надається базове лікування. Є бювет з мінеральними водами, зокрема йодистою Моршинською.

СПА-відпочинок у Моршині, у курортному комплексі «Святий Шарбель», запам’ятається вам надовго. По-перше, обслуговування європейського рівня. А по-друге, безліч СПА-процедур та розваг. Зокрема:

  • два басейни для дорослих та один дитячий;
  • різноманітні сауни та джакузі;
  • фітобар з корисними та смачними коктейлями.

Тут роблять все для того, щоб гості почували себе максимально комфортно та щасливо.

Забронювати та купити путівки на СПА-відпочинок у Моршині можете в любий момент на сайті, як онлайн, так і за телефонами. Також доступні путівки на інші курорти України та діють акційні пропозиції. Тому поспішайте забронювати путівки в готелі Моршина та провести чудовий СПА-відпочинок по найкращих цінах року!