Термальні води

Лікування термальними водами Закарпаття

Термальні води Закарпаття – справжній цілющій скарб, що подарувала українцям природа.

Закарпаття – дивовижний край з величавими горами, квітучими полонинами, надзвичайно гостинними людьми. Та для декого головною причиною купити путівку на курорт є термальні води, що б’ють ключем з-під землі. Про гарячі джерела ходить чимало легенд та історій. Всі вони пов’язані з цілющими властивостями води. Дехто вірив, дехто вважав вигадкою, аж поки після лабораторних досліджень було офіційно підтверджено, що термальні води Закарпаття позитивно впливають на організм людини.

Бажаючих спробувати чудодійну силу гарячих джерел чимало. Одні приїздять на день-два, аби спробувати щось нове для себе, зарядитись емоціями, інші – купують путівки, щоб прийти курс лікування певної хвороби, або зміцнити імунітет. На сайті EVSEY ви знайдете варіанти для проведення відпочинку та лікування за гарними цінами.

Термальні води Закарпаття: в чому їх сила?

На території Закарпаття нараховується понад 50 термальних басейнів. Всі вони різняться хімічним складом, температурою, кольором, розмірами, лікувальними властивостями. Проте яке би саме джерело не обрали для занурення, можете бути певні, що воно гарно вплине на організм та самопочуття:

  • По-перше, перш ніж потрапити на поверхню вода проходить декілька шарів землі, з яких вбирає в себе мікроелементи, мінерали, необхідні для нормального функціонування організму людини. Під час перебування в термальному басейні через шкіру відбувається дифузне проникнення цих корисних елементів.
  • По-друге, термальні води підвищують температуру тіла людини, в результаті чого відбувається викид інтерферону, покращується обмін речовин, активується імунна система.

Достатньо одного разу, щоб відчути яку силу дають термальні води Закарпаття, та для лікування певних хвороб необхідно пройти цілий курс терміном від 12 днів.

Куди поїхати на термальні джерела?

Гарячих басейнів на Закарпатті чимало, тому обирати є серед чого. Перед поїздкою радимо враховувати не лише місце розташування, а й властивості, які мають термальні води Закарпаття. Оскільки одні, наприклад, як води Берегова, рекомендовані для серцево-судинних хворіб, покращення загального самопочуття, налагодження обміну речовин. Джерела курорту Косино краще підходять для порушень опорно-рухової системи, захворювань шкіри. Ці курорти підходять як для тривалого перебування, так і одноденних, короткотривалих візитів.

Для лікування по путівці рекомендуємо санаторії «Боржава», «Поляна». Проживання в комфортабельних номерах, якісна медична база, розвинена інфраструктура, доброзичливий персонал – все що потрібно для проведення оздоровлення, є в наявності. До речі, путівки восени за зниженою ціною, поспішайте забронювати!

Консультації з приводу оздоровлення та відпочинку на курортах України, а саме лікування термальними водами Закарпаття за телефоном +38 050 431 3349