Курорт Моршин – місце сили

Курорт Моршин з 1975 року вважався союзною оздоровницею. Тут функціонували санаторії і пансіонати, завданням яких було оздоровлювати та лікувати робітників з усіх кінців великої країни.

                   За часів української незалежності курорт переживав різні часи: від занепаду туризму на початку 2000 років до розквіту в останні шість років.

Санаторії «Лаванда», «Перлина Прикарпаття», «Дністер» і «Черемош» об’єднали з метою максимального покращення обслуговування гостей, та створили Моршинкурорт – великий лікувально-санаторний комплекс.

Що пропонують санаторії Моршина?

                   У Моршині м’який, приємний для людей клімат. Густі змішані ліси, де шелест листя і запах хвої діє заспокійливо, свіже повітря, річка, озеро і цілющі мінеральні джерела – усе це разом і окремо – ліки для змученої щоденною працею людини.

Курорт Моршин - бювет

                   Лікування гостей куроррту Моршин проходить на базі єдиної загальнокурортної поліклініки санаторіїв Моршина. А санаторій Моршинський, пансіонат Одеса та новий оздоровчий  комплекс Святий Шарбель мають власні медичні бази.

До послуг усіх відпочивальників:

 • бювет з мінеральними водами Моршинська й інших джерел;
  • зал з тренажерами;
  • майданчики для дитячих ігор;
  • автостоянки.

Можна спокійно відпочивати на самоті з природою або активно проводити час:

 • позагоряти на озері;
  • побувати на екскурсіях;
  • відвідати салони краси;
  • піти на концерти, фестивалі, зустрічі з митцями або майстер-класи;
  • провести у конференц-залі нараду або тренінг;
  • посмакувати в кафе та ресторанах гуцульськими стравами      

З якими недугами їдуть у санаторії курорту Моршин?

                   Основа лікування в санаторіях Моршина – це мінеральні води. Більшість оздоровниць спеціалізуються на захворюваннях:

 • органів травлення, печінки;
 • сечовивідних шляхів (нирки, жовчний);
 • шкіри;
 • нервової системи (головний біль, безсоння, ДЦП);
 • порушеннях органів дихання, обміну речовин;
 • урологічного (простатит, цистит) та гінекологічного профілю (безпліддя і статева дисфункція у чоловіків).

Базове лікування в санаторіях курорту Моршин приблизно однакове. Процедури призначаються індивідуально. Лікар на консультації визначає ступінь хвороби та виписує оздоровчі та профілактичні заходи з урахуванням усіх факторів впливу тих чи інших маніпуляцій на організм

Найбільш ефективно на курорті використовують воду джерел:

 1. №1 – покращує загальний стан організму, допомагає при серйозних захворюваннях ШКТ;
 2. №4 або «Моршинська столова» – покращує роботу сечовидільної системи;
 3. №6 – має заспокійливу дію, зміцнює нервову систему, нормалізує обмінні процеси та підвищує імунітет.

                   На Моршинських водах добре відновлюється організм після видалення каменів, операцій на органах травлення. Моршинська вода позитивно впливає на імунітет людини та активацію обміну речовин. Активно застосовуеться озокерито-, грязелікування для відновлення рухливості м’язів та суглобів.

                   Дієтичне збалансоване харчування, лікувальна фізкультура, вживання води з надр землі та природні багатства краю загалом мають цілющий вплив на організм. В санаторіях Моршина відпочиваючі оновлюються фізично і морально.

Путівки на курорт Моршин

Курорт Моршин - санаторій Моршинський

                   Раніше путівками на курорт Моршин преміювали за значні досягнення у різних сферах суспільного життя, давали тим, хто працював на шкідливих виробництвах.

                   Сьогодні самостійно можливо купити путівку в любий санаторій Моршина.  Путівки в санаторії «Лаванда», «Дністер», «Перлина Прикарпаття» та «Моршинський» реалізуються від 12 днів і більше. Не забувайте про санаторно-курортну карту з необхідними аналізами та діагнозом.

Забронювати номери на оздоровлення та лікування в СПА комплекс «Святий Шарбель», пансіонат «Одеса», готель «Богдан» можливо на будь-яку кількість днів.

                   Кожен обирає санаторій залежно від власних потреб та рівня комфорту, ціна путівки залежать від сезону та номера (від бюджетних до Люксів).  

Відпочинок в Моршині доступний для більшості українців. Ціна на путівки у порівнянні з іншими курортами не підвищились. Найвигідніше бронювати місця наперед.  

Розібратися з медичними профілями санаторіїв курорту Моршин, обрати найкращий варіант та купити путівки на свій бюджет допоможуть менеджери туристичної фірми «EVSEY» за телефоном +380504313349. Професіонали, що багато років консультують відпочивальників як провести відпустку чудово і з користю для здоров’я на лікувальних курортах Західної України завжди на зв’язку – від бронювання до вашого виїзду з курорту

                   Покращення самопочуття та чудові емоції гарантовані! Приїжджайте на курорт Моршин!